Startovka oddílů                                                   9.5.2013 10:04:41
                                  Janov 2013, ŽB 1
===ČSOS-DKL===========================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Startovka oddílu: 19D - 19D                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hickethier Henri         19D7700    2310    H35B   126.00         
 
 
Startovka oddílu: 81C - 81C                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mácova Martina           81C0050         P  T        1.00         
  2 Mácová Stepánka          81C0650         P  D10L     4.00         
  3 Mácová Natálie           81C0750         P  HDR                   
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: API - API                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Funda Jirí               API6401  232336    H40B    83.00         
 
 
Startovka oddílu: BOR - BOR                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mares Vít                BOR0000    4370    H14B   121.00         
  2 Pavlovec Dan             BOR0001    4372    H14B   133.00         
  3 Kubec Jan                BOR0004    4380    H14B   141.00         
  4 Janousek Slávek          BOR0400    4360    H10L    54.00         
  5 Krtensky Jaroslav        BOR3600    4132    H75B    31.00         
  6 Langr Jan                BOR3601    8541    H75B     6.00         
  7 Masek Pavel              BOR3602    8544    H75B    21.00         
  8 Langrová Marie           BOR3750    8542    D65B     2.00         
  9 Beránek Miroslav         BOR3900    4131    H70B     6.00         
 10 Krtenská Leontina        BOR4650    8549    D65B    12.00         
 11 Rancák Josef             BOR5004  886284    H60B    87.00         
 12 Sucharda Jirí            BOR5802   51542    H50B    25.00         
 13 Dikos Pavel              BOR6003   50000    H50B    49.00         
 14 Krejcí Jaroslav          BOR6302    8512    H45B   109.00         
 15 Pavlovec Petr            BOR6303  219203    H50B   145.00         
 16 Doskár Boris             BOR6400    8490    H45B    21.00         
 17 Pávková Jana             BOR6550    8445    D45B    93.00         
 18 Rejholcová Andrea        BOR6951 2051490    D40B   104.00         
 19 Vácha Tomás              BOR7409    8534    H35B   111.00         
 20 Janousková Iveta         BOR7457    8431    D35B    68.00         
 21 Nehasil David            BOR7713  995805    H21B    88.00         
 22 Lepsík Petr              BOR8202    8508    H21C    25.00         
 23 Sákrová Michaela         BOR8850    8481    D21B    72.00         
 24 Karvánek Matous          BOR9006   52902    H21C    21.00         
 25 Korínek Tomás            BOR9007    7761    H21B    82.00         
 26 Folbrechtová Sárka       BOR9051 1602628    D21B   124.00         
 27 Birnbaum Adam            BOR9802  682332    H16B    16.00         
 28 Kohoutová Barbora        BOR9850 2051481    D16B   107.00         
 29 Nováková Lucie           BOR9854    8435    D16B   117.00         
 30 Ullrich Jakub            BOR9900    4359    H14B     5.00         
 31 Janousková Lucie         BOR9954    4357    D14B   155.00         
 
 
Startovka oddílu: BRU - BRU                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rusin Jan                BRU0001  425510    H14B    85.00         
  2 Volák Ondrej             BRU0006  425514    H14B    73.00         
 
 
Startovka oddílu: BSO - BSO                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Solomko Adam             BSO0002    7875    H14B   117.00         
  2 Kettner Matyás           BSO0302    8685    H10C    73.00         
  3 Schimm Dieter            BSO4401    8689    H65B   117.00         
  4 Kettner Vladek           BSO6400  301432    H45B    13.00         
  5 Käss Pavel               BSO7000    8686    H40B    98.00         
  6 Gregor Richard           BSO7001  301418    HDR                   
  7 Rambousek Karel          BSO7907    7872    H21B   108.00         
  8 Naporowská Marie         BSO7950  301417    P                     
  9 Gregorová Katerina       BSO8151    7874    D21B   100.00         
 10 Purschová Tereza         BSO8156  301405    D21B   120.00         
 11 Kovalová Alena           BSO8252    7895    P                     
 
 
Startovka oddílu: CST - CST                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pelcová Katerina         CST0050  436444    D14B     7.00         
  2 Safaríková Lucie         CST0351  439103    D10C    13.00         
  3 Pelc Matyás              CST0401  436432    H10C    47.00         
  4 Pelc Tadeás              CST0601   51330    H10L    42.00         
  5 Safarík Bedrich          CST4601  443103    H65B    85.00         
  6 Pelc Václav              CST6702 2027924    H21B    22.00         
  7 Safarík Ivo              CST7401  434828    H21B    58.00         
  8 Pelcová Pavla            CST7454         P  D35B   103.00         
  9 Stefanyuková Eliska      CST9851  436439    D16B    52.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: CTB - CTB                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Král Adam                CTB0501   51835    H10L    30.00         
  2 Král Ales                CTB7801  887613    H35B   131.00         
  3 Králová Michaela         CTB7959   52139    D21B    12.00         
 
 
Startovka oddílu: DCE - DCE                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Paul Josef               DCE4401  301171    H65B    69.00         
  2 Jaros Vladimír           DCE5400   51973    H55B   138.00         
  3 Mrázová Pavla            DCE5550    7868    D45B     1.00         
  4 Strossová Jirina         DCE5650    7870    D55B    31.00         
  5 Pavlu Jaroslav           DCE6100  232041    H50B    91.00         
  6 Svobodová Jitka          DCE7450   53598    D21B    96.00         
  7 Jaros Marek              DCE8100   53591    H21C    15.00         
 
 
Startovka oddílu: DKL - DKL                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Oubrecht Tomás           DKL0001   49646    H14B   125.00         
  2 Benesová Hana            DKL0050   49640    P                     
  3 Melichna Matej           DKL0102  410721    P                     
  4 Svoboda Ludek            DKL0200   49647    P                     
  5 Oubrecht Petr            DKL0600  336741    H10L    38.00         
  6 Krecová Ema              DKL0950   52226    HDR                   
  7 Postolková Monika        DKL7053 2042542    P                     
  8 Postolka Jáchym          DKL9900  888621    H14B    37.00         
 
 
Startovka oddílu: DKP - DKP                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Klaska Martin            DKP0100    9889    H12C     4.00         
  2 Najmanová Agáta          DKP0150  897356    D12C    17.00         
  3 Kalousková Marie         DKP0151  443091    D14B    23.00         
  4 Lustig Adam              DKP0202  515410    H12C    12.00         
  5 Svarc Antonín            DKP0203  981832    H12C    36.00         
  6 Subrt Matej              DKP0205  888625    H12C    48.00         
  7 Sanna Karin              DKP0250 7200326    D12C    13.00         
  8 Visna Johan              DKP0401 2053554    H10C    49.00         
  9 Procházka Zdenko         DKP4300   51800    H70B    21.00         
 10 Procházka Ales           DKP4700   49885    H65B    25.00         
 11 Stehno Pavel             DKP4900   51760    H60B     2.00         
 12 Stehnová Hana            DKP5150   51799    D60B    12.00         
 13 Lustig Zdenek            DKP5601  436443    H55B   113.00         
 14 Mrázková Ivana           DKP5650   51795    D55B     1.00         
 15 Klusáková Jitka          DKP5651    8558    D55B    11.00         
 16 Dudová Hana              DKP5752   49892    D55B    81.00         
 17 Svobodná Eva             DKP5851  301365    D55B    36.00         
 18 Betlach Miroslav         DKP6300   49818    H50B   115.00         
 19 Najman Jirí              DKP6301   49896    H45B    53.00         
 20 Klaska Pavel             DKP6500    8650    H45B   137.00         
 21 Illner Jakub             DKP6601  515448    H40B    53.00         
 22 Visna Petr               DKP6602  980379    H45B    85.00         
 23 Lustigová Lenka          DKP6652  434580    D45B    49.00         
 24 Sanna Roberto            DKP6703  887925    H45B   113.00         
 25 Klasková Katerina        DKP6750   49806    D45B   129.00         
 26 Kalousek Jirí            DKP6901  443079    H40B   108.00         
 27 Subrt Antonín            DKP7100  886289    H40B   138.00         
 28 Stoková Mariana          DKP8158    9880    D21B    60.00         
 29 Karbanová Vendula        DKP8350   51759    D21C    29.00         
 30 Klusák Martin            DKP8704    8557    H21B    40.00         
 31 Klusáková Barbora        DKP9157  899157    D21B    44.00         
 32 Klaska Pavel             DKP9301 1700077    H20B    11.00         
 33 Rada Jakub               DKP9401  515144    H20B    26.00         
 34 Lustig Matyás            DKP9507    8631    H18B    64.00         
 35 Klasková Josefina        DKP9651  443061    P                     
 36 Najman Matous            DKP9800  682081    H16B    36.00         
 37 Sebek Petr               DKP9903  889292    H14B    93.00         
 38 Visna Matej              DKP9904  980343    H14B    33.00         
 
 
Startovka oddílu: DOB - DOB                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Peterová Jana            DOB0051  897364    D14B   111.00         
  2 Kubcová Anna             DOB0550    7258    D10L    18.00         
  3 Kubec Martin             DOB7002    7259    H40B    23.00         
  4 Peterová Vera            DOB8751    7248    D21B   176.00         
  5 Zeman Jaroslav           DOB8844  301623    H21C    33.00         
 
 
Startovka oddílu: DOK - DOK                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Synek Antonín            DOK0001    7758    H14B    65.00         
  2 Novák Tom                DOK5500  886255    H55B     3.00         
  3 Nováková Pavla           DOK5950  886256    D50B    51.00         
  4 Hradecky Jaroslav        DOK6300  886258    H50B   169.00         
  5 Hradecká Petra           DOK6850  897368    D21B    16.00         
  6 Synek Antonín            DOK7800    7755    H35B   121.00         
  7 Synková Petra            DOK7950    7773    D21C    25.00         
 
 
Startovka oddílu: DOR - DOR                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stepo Matej              DOR0001 2045312    H14B   109.00         
  2 Hamet Petr               DOR0202 2050495    H12C    40.00         
  3 Stepo Ondrej             DOR0408 2045302    H10L    32.00         
 
 
Startovka oddílu: EKP - EKP                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Koucká Barbora           EKP0050  361943    P                     
  2 Janecková Josefína       EKP0351  438606    D10C     9.00         
  3 Pecková Tereza           EKP0551   51600    HDR                   
  4 Seidlová Magdalena       EKP0953         P  HDR                   
  5 Kalinová Ella            EKP0961 2035145    HDR                   
  6 Vítová Marianne          EKP1158  515154    HDR                   
  7 Borák Stanislav          EKP5212 2042539    H50B     1.00         
  8 Sedivy Jirí              EKP5500   51605    H55B    18.00         
  9 Adrián Petr              EKP5600   51314    H55B    98.00         
 10 Bochenek Milan           EKP5601   51581    H55B    48.00         
 11 Fantová Libuse           EKP5650   51583    D45B    41.00         
 12 Sedivá Miroslava         EKP5750   51604    D50B    26.00         
 13 Fanta Miroslav           EKP5800   51147    H55B    73.00         
 14 Bochenková Jana          EKP6150  232174    D45B    53.00         
 15 Pecková Ivana            EKP6252   51601    D45B    97.00         
 16 Koucky Roman             EKP6301 2035738    H50B   103.00         
 17 Janecková Dagmar         EKP6550   51594    D21B    32.00         
 18 Janecek Jura             EKP6701   51587    H21B    38.00         
 19 Pecka Jan                EKP6800  515152    H35B   116.00         
 20 Koucká Ivana             EKP6850  515195    D45B    69.00         
 21 Klapalová Pavla          EKP7051   51589    D40B    84.00         
 22 Zurynková Jana           EKP7053  515496    D21B   136.00         
 23 Seidl Miroslav           EKP7402  888643    H21B   122.00         
 24 Kalous Vladislav         EKP7702   51588    H21B    98.00         
 25 Rozkosny Karel           EKP7900   51603    H21B    24.00         
 26 Seidlová Barbora         EKP7955   51610    D21C     1.00         
 27 Kalina Miroslav          EKP8211  515458    H21B    92.00         
 28 Kalinová Markéta         EKP8259  515409    D21C     7.00         
 29 Borák Michal             EKP8304 2042532    H21C    27.00         
 30 Pokorná Kristyna         EKP8351   52186    D21B   156.00         
 31 Stemberg Milan           EKP8608  438648    H21B    62.00         
 32 Koucky Martin            EKP9700 2032158    H16B    51.00         
 33 Zurynková Michaela       EKP9850  416340    D16B     7.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: FSP - FSP                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cincibusová Lenka        FSP0450    8666    HDR                   
  2 Vondra Jaroslav          FSP3300   51865    H75B    56.00         
  3 Hanák Milan              FSP3400   51964    H75B    41.00         
  4 Cadil Jan                FSP4300   53267    H70B    36.00         
  5 Karasová Jana            FSP6153  301140    D21B    84.00         
  6 Simek Tomás              FSP6304  682612    H45B   105.00         
  7 Cincibus Pavel           FSP6605    8669    H45B   149.00         
  8 Cincibusová Ivana        FSP6651    8668    D45B   133.00         
  9 Zácek Martin             FSP6803  232241    H45B    45.00         
 10 Vondra Jirí              FSP7600   51864    H21B    54.00         
 11 Hrouda Martin            FSP7612  232957    H21B     4.00         
 12 Rydlová Eva              FSP8989  889669    D21C    23.00         
 13 Borovicka Tomás          FSP9801  888614    H16B   121.00         
 
 
Startovka oddílu: HCE - HCE                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kettner Pavel            HCE5900  515105    H50B   121.00         
  2 Mudrová Martina          HCE6451   51984    D45B    89.00         
 
 
Startovka oddílu: HOR - HOR                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Skorpil Martin           HOR5700 2011900    H55B   118.00         
 
 
Startovka oddílu: CHA - CHA                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlíková Markéta        CHA0050  436447    D14B   119.00         
  2 Kasková Eva              CHA4650    8152    D65B    37.00         
  3 Kadavy Zdenek            CHA4901    8155    H60B    57.00         
  4 Sevcík Milan             CHA5003    8199    H60B    47.00         
  5 Sevcíková Alena          CHA5351    8165    D60B     2.00         
  6 Pavlík Milan             CHA5400   51231    H55B    93.00         
  7 Kaska Rudolf             CHA5500    8167    H55B    83.00         
  8 Bradnová Vera            CHA5550    8168    D55B    96.00         
  9 Kadavá Eva               CHA5750    8171    D55B    16.00         
 10 Pachnerová Dominika      CHA7750    5177    D35B    58.00         
 11 Kadavy Petr              CHA7800    8188    H21B    78.00         
 12 Kasková Katerina         CHA7850  887906    D21B   128.00         
 13 Nejman Stanislav         CHA9500  330671    H18B    39.00         
 
 
Startovka oddílu: CHC - CHC                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Svadlena Jirí            CHC4601    9554    H65B    97.00         
  2 Krivda Ivan              CHC6701    9552    H45B    57.00         
  3 Svadlenová Ivana         CHC7151 2011857    D40B    24.00         
  4 Krivda Tomás             CHC9901 2025366    H14B   165.00         
  5 Semrádová Jana           CHC9951  425544    D14B    15.00         
 
 
Startovka oddílu: CHT - CHT                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jansová Alena            CHT5852   51897    D55B    61.00         
  2 Kucerová Vladimíra       CHT6460   49857    D45B    13.00         
  3 Wurzelová Dana           CHT6654   52145    D45B    21.00         
  4 Sudre Frédéric           CHT6701   52274    H45B    73.00         
  5 Zlesák Martin            CHT7302   52155    H40B   133.00         
  6 Matras Tomás             CHT8001   51980    H21B    32.00         
  7 Matrasová Katerina       CHT8353    9236    D21B    76.00         
  8 Hledík Jakub             CHT9501   53141    H18B    59.00         
 
 
Startovka oddílu: JES - JES                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Otta Pavel               JES4601  301666    H65B   101.00         
 
 
Startovka oddílu: JIL - JIL                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zlesák Zdenek            JIL4701    9066    H65B   121.00         
  2 Erlebach Josef           JIL5201    9774    H60B   112.00         
 
 
Startovka oddílu: KAM - KAM                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Aschermannová Karolína   KAM0051  232425    D14B    51.00         
  2 Valásek Václav           KAM0100  336743    H12C    26.00         
  3 Safka Sebastian          KAM0101   51745    H12C    38.00         
  4 Blaha Petr               KAM0104 2053550    H12C    18.00         
  5 Gajda Jan                KAM0105   51730    H14B   113.00         
  6 Skáchová Magdalena       KAM0151  434818    D12C    19.00         
  7 Safková Sofie            KAM0153 2042545    D12C    29.00         
  8 Hankovec Hugo            KAM0201  436446    H12C    42.00         
  9 Skvor Adam               KAM0202  425596    H12C    22.00         
 10 Albrecht Adam            KAM0203  995899    H12C    46.00         
 11 Kovárík Tomás            KAM0300  436963    H10C    71.00         
 12 Skácha Vít               KAM0309  682695    H10C    41.00         
 13 Hankovcová Helena        KAM0350  442879    D10C     1.00         
 14 Milota Jakub             KAM0503         P  HDR                   
 15 Milotová Barbora         KAM0753         P  HDR                   
 16 Kozák Petr               KAM6501   51733    H35B    66.00         
 17 Safka Jan                KAM6604         P  P                     
 18 Safková Petra            KAM6650   51278    D40B    94.00         
 19 Skvor Martin             KAM6700   52267    H45B    81.00         
 20 Kovárík Tomás            KAM6901   51498    H35B    76.00         
 21 Hankovcová Lenka         KAM7053  682099    D40B     4.00         
 22 Milota Jan               KAM7200         P  P                     
 23 Skvorová Zuzana          KAM7350   52273    D40B    14.00         
 24 Gajdová Magdalena        KAM7450    8696    D35B    98.00         
 25 Albrecht Vladimír        KAM7800  981812    P                     
 26 Albrechtová Eva          KAM7850  515490    D21B   140.00         
 27 Kamererová Klára         KAM9154   52932    D21B    92.00         
 28 Kapal Tomás              KAM9402  232267    H20B     1.00         
 29 Skvor Ota                KAM9900  981828    H14B    21.00         
 30 Albrechtová Iveta        KAM9950  515491    D14B   115.00         
Půjčeno čipů:4
 
 
Startovka oddílu: KAS - KAS                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nejezchlebová Vera       KAS4551   51384    D65B    57.00         
  2 Nejezchleba Jirí         KAS4600    8235    H65B    45.00         
 
 
Startovka oddílu: KBP - KBP                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Valter Petr              KBP4500    6645    H60B    92.00         
 
 
Startovka oddílu: KNC - KNC                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kalivoda Viktor          KNC3300   52254    H75B    51.00         
  2 Kalivoda Vladimír        KNC3800   52260    H75B    36.00         
  3 Jun Drahomír             KNC5501   52255    H55B    43.00         
  4 Havlícková Jindra        KNC6150   52259    D50B     6.00         
  5 Komersová Jana           KNC6550   52265    D45B     5.00         
  6 Ciháková Lenka           KNC6750   51387    D45B   101.00         
  7 Lindová Miroslava        KNC7750  438604    D35B    18.00         
  8 Besta Lukás              KNC8101  303945    H21C    29.00         
  9 Kopecká Eliska           KNC9850  438604    D16B   122.00         
 10 Ciháková Barbora         KNC9950  232895    D14B    11.00         
 11 Besta Radek              KNCxxxx  224868    HDR                   
 
 
Startovka oddílu: KPY - KPY                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Duda Frantisek           KPY4600   53731    H65B    13.00         
  2 Dobes Václav             KPY5701  301374    H45B    29.00         
  3 Kohl Jirí                KPY6201  301391    H50B   109.00         
 
 
Startovka oddílu: KRE - KRE                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Troupová Vladena         KRE6351   51412    D50B    46.00         
  2 Kovarícková Darja        KRE6352   51413    D50B    11.00         
  3 Dulovcová Marie          KRE7051   51411    D40B    19.00         
 
 
Startovka oddílu: KRL - KRL                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Biersaková Dagmar        KRL0051         P  D14B   159.00         
  2 Slechtová Tereza         KRL0152 2017667    D14B   123.00         
  3 Pova Ondrej              KRL9304  207825    H20B    31.00         
  4 Vistejn Jirí             KRL9305  207839    H20B     6.00         
  5 Slajs Daniel             KRL9403   51475    H20B    41.00         
  6 Lavicková Michaela       KRL9655 2035163    D18B    29.00         
  7 Hanáková Lenka           KRL9951  232613    D14B   103.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: KSH - KSH                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Fiala Milos              KSH4801    8674    H65B    77.00         
 
 
Startovka oddílu: LBE - LBE                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Lejbl Ladislav           LBE0000  887605    H14B    97.00         
  2 Lejbl Jakub              LBE0200  887638    H14B    57.00         
  3 Nosál Stanislav          LBE4600    8805    H65B     1.00         
  4 Hamácek Bohuslav         LBE5000  411760    H60B    37.00         
  5 Mezník Vladimír          LBE6400   52971    H21B    50.00         
  6 Karmazín Pavel           LBE6800   52975    H40B    63.00         
  7 Lejbl Ladislav           LBE6900  887609    H40B    48.00         
  8 Simon Jakub              LBE8801   52979    H21B    94.00         
  9 Simon Václav             LBE9100  416331    H21B   114.00         
 10 Krivancová Zdenka        LBE9450   52316    D20B     6.00         
 11 Kalista Michael          LBE9701 7003035    H16B    46.00         
 
 
Startovka oddílu: LCV - LCV                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Brabcová Jindra          LCV4750  232232    D65B     7.00         
  2 Mágr Zdenek              LCV5000  301718    H21C     9.00         
  3 Mágrová Ivana            LCV5550  301720    D21C     5.00         
  4 Kozelka Jan              LCV7000  301526    H40B    78.00         
 
 
Startovka oddílu: LDC - LDC                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Burdová Adéla            LDC9152 7434894    D21B   168.00         
  2 Burda Matej              LDC9602 7667667    H18B    54.00         
 
 
Startovka oddílu: LIT - LIT                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pavlík Ondrej            LIT0101    8106    H12C    24.00         
  2 Pavlík Matej             LIT0401    8112    H10L    36.00         
  3 Pavlíková Rozárie        LIT0851         P  HDR                   
  4 Neradová Alena           LIT5051    8110    D60B    22.00         
  5 Pavlíková Klára          LIT7451    8111    D21C    21.00         
  6 Macek Jirí               LIT8401    8107    H21C    17.00         
  7 Neradová Eva             LIT8951    8115    D21C    31.00         
  8 Nerad Jaroslav           LIT9001    8108    H21C    13.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: LJN - LJN                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Langer Lukás             LJN0800    7744    HDR                   
  2 Matousek Lubos           LJN4700    7741    H65B   113.00         
  3 Matousková Marie         LJN5550    7742    D55B     6.00         
  4 Rulc Zdenek              LJN7201    7745    P                     
 
 
Startovka oddílu: LLI - LLI                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Melichar Petr            LLI0001   51203    H14B    13.00         
  2 Bradác Jakub             LLI0002 2032105    H14B    53.00         
  3 Bradác David             LLI0203 2032132    H12C    32.00         
  4 Peterka Jakub            LLI0404   51201    H10C    55.00         
  5 Bradác Václav            LLI0600 2049555    HDR                   
  6 Krausová Marie           LLI4451   51214    D65B    52.00         
  7 Kraus Jan                LLI4501   51213    H65B    93.00         
  8 Peterka Josef            LLI4702   51204    H65B    53.00         
  9 Krausová Hana            LLI9853   51211    D16B   132.00         
 
 
Startovka oddílu: LME - LME                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Simek Miroslav           LME6300 2020717    H50B    85.00         
  2 Simková Markéta          LME7755 2045245    D21C    17.00         
 
 
Startovka oddílu: LPM - LPM                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Vejvodová Mirka          LPM5750 2011846    D50B    41.00         
  2 Hofman Petr              LPM6500    8852    H45B    25.00         
  3 Hofmanová Michaela       LPM7751   51754    D21B    68.00         
  4 Ryjácek Jan              LPM8004  995826    H21C    19.00         
  5 Winkler Hanna            LPM8051  888631    D21C    13.00         
  6 Hegner Lukás             LPM8104  446347    H21C     3.00         
 
 
Startovka oddílu: LPU - LPU                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Roudny Václav            LPU0001    9884    H14B   161.00         
  2 Roudny Martin            LPU0002  425543    H14B    45.00         
  3 Konvalinka Jindrich      LPU0004  434587    H14B   101.00         
  4 Kulhavy Tadeás           LPU0005 2025361    H14B    61.00         
  5 Vojtísková Viktorie      LPU0051  426321    D14B    79.00         
  6 Brozová Zuzana           LPU0053  425559    D14B    95.00         
  7 Drzková Berenika         LPU0151  425545    D12C    15.00         
  8 Fridrich Jaroslav        LPU4501    9256    H65B    41.00         
  9 Knap Jan                 LPU5101    9328    H55B    53.00         
 10 Farár Václav             LPU5201    9260    H60B    27.00         
 11 Sterba Pavel             LPU5408    9301    H55B     8.00         
 12 Novotná Jirina           LPU5654    9290    D55B    66.00         
 13 Vícha Vladimír           LPU5801    9228    H55B    23.00         
 14 Víchová Ladislava        LPU5851  888601    D55B   101.00         
 15 Novotny Miroslav         LPU5905  301183    H50B    31.00         
 16 Knapová Iva              LPU6052    9316    D40B   114.00         
 17 Roudny Václav            LPU6102    9277    H50B   127.00         
 18 Valach Petr              LPU6505  253352    H45B   157.00         
 19 Cermáková Renata         LPU6553    9310    D40B    44.00         
 20 Valachová Jana           LPU6654  253353    D45B    33.00         
 21 Kaplanová Iva            LPU6859  224882    D40B    79.00         
 22 Drzka Stepán             LPU7604    9324    H21B   120.00         
 23 Drzková Markéta          LPU7670    9281    D21C     3.00         
 24 Václavek Jan             LPU7816 2025376    H35B    86.00         
 25 Sterba Zbynek            LPU8304  500288    H21B    66.00         
 26 Duchová Iveta            LPU8654  515102    H21C    23.00         
 27 Zelinka Jan              LPU9405  207824    H20B    21.00         
 28 Jurica Jan               LPU9611  426320    H18B    49.00         
 29 Zák Jan                  LPU9802  232608    H16B    76.00         
 30 Fencl Jonás              LPU9902    9660    H14B    69.00         
 31 Srenkelová Ilona         LPU9955  246820    D14B    87.00         
 32 Kopecká Anna             LPU9958 1006615    D14B    67.00         
 
 
Startovka oddílu: LTP - LTP                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Riby Rose                LTP0051  887611    D14B   135.00         
  2 Bíly Jakub               LTP0104  434575    H14B    49.00         
  3 Riby Thomas              LTP0202  897367    H12C     6.00         
  4 Zachová Barbora          LTP0652    8684    HDR                   
  5 Riby Philip              LTP0702  897359    HDR                   
  6 Bíly Petr                LTP6805   51279    H45B    61.00         
  7 Riby Katerina            LTP7252  342046    P                     
 
 
Startovka oddílu: LTU - LTU                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rejmont Milan            LTU4801    9777    H60B    97.00         
  2 Hindráková Martina       LTU6451 2017662    D45B   117.00         
  3 Ulahelová Jana           LTU8451  888623    D21B    80.00         
 
 
Startovka oddílu: MAS - MAS                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Choteticky Václav        MAS5200    7886    H60B    67.00         
  2 Hájek Jan                MAS5401    7885    H55B    38.00         
  3 Pilar Karel              MAS5501 2026161    H55B   128.00         
  4 Kovár Jindrich           MAS6800  301727    H21B    30.00         
  5 Frank Jirí               MAS9600  301505    H18B    19.00         
 
 
Startovka oddílu: MFP - MFP                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Srámková Hana            MFP0051 2031355    D14B    55.00         
  2 Siegl Matyás             MFP0103  443110    H12C    34.00         
  3 Simsová Barbora          MFP0150  428243    D12C    11.00         
  4 Vyhnálková Marie         MFP0151 2019236    D14B   179.00         
  5 Simsa Martin             MFP0300  218785    H12C    16.00         
  6 Rozek Vilém              MFP0301  428211    H10C    63.00         
  7 Srámek Jaromír           MFP0303 2031371    H10C    67.00         
  8 Pracková Ema             MFP0451  426373    D10C    19.00         
  9 Rozek Vojtech            MFP0501  301644    H10L    48.00         
 10 Simsová Pavla            MFP0551  428269    D10L     6.00         
 11 Nedbalová Klára          MFP0850  232648    HDR                   
 12 Siegl Roman              MFP6700  443068    H45B   129.00         
 13 Srámek Petr              MFP6905 2035144    H40B    68.00         
 14 Sieglová Dása            MFP7050  443075    D40B    54.00         
 15 Simsa Jaromír            MFP7100   51712    H40B    93.00         
 16 Srámková Iva             MFP7251 2035141    D40B    99.00         
 17 Pracka Tomás             MFP7302  448935    H21B    84.00         
 18 Rozek David              MFP7403 1111550    H21B    68.00         
 19 Kucera Petr              MFP7602  515076    H21B    10.00         
 20 Simsová Jana             MFP7651   51713    D35B    43.00         
 21 Vyhnálková Eva           MFP7799  889279    T        9.00         
 22 Pracková Zita            MFP7850 2045228    D35B    78.00         
 23 Nedbalová Jana           MFP8050   49639    D21B     8.00         
 24 Kohout Matyás            MFP9802 2031366    H16B   126.00         
 25 Repiská Amálie           MFP9851 2023817    D16B    27.00         
 26 Sieglová Eliska          MFP9950  443101    D14B    63.00         
 
 
Startovka oddílu: MKP - MKP                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Serák Zdenek             MKP4200   51705    H70B     1.00         
  2 Koc Zdenek               MKP4700   51706    H45B    93.00         
  3 Tousek Miloslav          MKP5000   51655    H60B   132.00         
  4 Tomascin Jaroslav        MKP5800   51691    H45B   153.00         
 
 
Startovka oddílu: MLA - MLA                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bartos Václav            MLA0101  888609    H12C    30.00         
  2 Cerná Katerina           MLA0251  416178    D12C    27.00         
  3 Bartosová Marie          MLA0451    8942    D10C    23.00         
  4 Sklenár Jan              MLA4201   51611    H65B    49.00         
  5 Fisák Jan                MLA4401    7882    H65B    57.00         
  6 Opavová Stanislava       MLA5451    7884    D55B    76.00         
  7 Milota Josef             MLA5801    7880    H40B   118.00         
  8 Bartos Ludek             MLA6701  515060    H45B    97.00         
  9 Bína Pavel               MLA6708  232231    H45B   117.00         
 10 Bínová Kathrin           MLA6754  416172    D45B    61.00         
 11 Cerny Libor              MLA6901  301466    H40B    58.00         
 12 Bartosová Jana           MLA7051   51494    D40B     9.00         
 13 Cerná Monika             MLA7451  331203    D35B   118.00         
 14 Bartos Vojtech           MLA9802   51495    H16B    91.00         
 
 
Startovka oddílu: NEJ - NEJ                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nádenícková Pavla        NEJ0150  232230    D14B   107.00         
  2 Tokárová Regina          NEJ0151 2035737    D14B    99.00         
  3 Maresová Klára           NEJ0250  232205    D12C     5.00         
  4 Tokár Radim              NEJ0300 2049567    H10C    75.00         
  5 Nádenícková Iva          NEJ0350 2035733    D10C    15.00         
  6 Ziebová Veronika         NEJ0450  232206    D10C    29.00         
  7 Frey Jaromír             NEJ4100   49619    H70B    11.00         
  8 Nádenícek Josef          NEJ7000  232226    H40B    88.00         
  9 Mares Alexander          NEJ7300  232228    H40B    28.00         
 10 Zieba Jakub              NEJ9800  232215    H16B    86.00         
 11 Maresová Alexandra       NEJ9950  232229    D14B    47.00         
 
 
Startovka oddílu: NNN - NNN                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kukla Vojtech            NNN0000         P  P                     
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: NPA - NPA                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novák Karel              NPA5001    9686    H60B    72.00         
  2 Kalibán Jaroslav         NPA5101    9687    H60B    62.00         
  3 Kalibánová Jirina        NPA5351    9688    D55B    56.00         
  4 Nováková Jana            NPA5552    9690    D55B    26.00         
  5 Zikmund Zdenek           NPA6705    9967    H45B     5.00         
  6 Novák Jirí               NPA7502  682098    H21B    76.00         
  7 Novák Zdenek             NPA7701    9694    H21B    80.00         
  8 Tauchmanová Ivana        NPA7852    9697    D35B   113.00         
  9 Antos Filip              NPA8001    9698    H21B    12.00         
 10 Písová Monika            NPA8151    9699    D21B    56.00         
 11 Bejr Zdenek              NPA8401    9700    H21B    70.00         
 12 Smidrkalová Monika       NPA9051    9711    D21B     4.00         
 
 
Startovka oddílu: ODV - ODV                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kdyr Matej               ODV0000  428268    H14B   129.00         
  2 Ondrejcek Jirí           ODV7000  361926    T        5.00         
  3 Brázdil Petr             ODV9700  331087    H16B   116.00         
  4 Ondrejcek Jirí           ODV9800  361919    H16B     1.00         
  5 Novák Ales               ODV9805  428285    H16B   131.00         
 
 
Startovka oddílu: OKP - OKP                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cervinka Jaroslav        OKP5803   53558    H55B    58.00         
  2 Novák Ivo                OKP6200   51679    H45B    41.00         
  3 Cechmánková Helena       OKP6450   51720    D45B   121.00         
  4 Cervinková Jitka         OKP6451   53525    D45B    81.00         
  5 Novák Libor              OKP6504   51680    H45B    65.00         
  6 Valentová Helena         OKP6550   52099    D45B     9.00         
  7 Nemecková Jarmila        OKP6650   51677    D45B   113.00         
  8 Nováková Irena           OKP6651  236111    D45B    17.00         
  9 Straitová Jitka          OKP7252   51672    D35B    38.00         
 10 Strait Martin            OKP7602  410393    H35B    91.00         
 11 Cervinka Jaroslav        OKP9000  303935    H21C    37.00         
 12 Nováková Katerina        OKP9450  887935    D21B    24.00         
 13 Nováková Adéla           OKP9750  232750    D16B   127.00         
 
 
Startovka oddílu: ONO - ONO                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Oncirk Jan               ONO0301  301500    H10C    51.00         
  2 Hájek Jirí               ONO6400  682072    H45B   125.00         
  3 Lisá Monika              ONO6750  682085    D40B    89.00         
 
 
Startovka oddílu: OSN - OSN                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nechanická Klára         OSN0050   52000    D14B    19.00         
  2 Zrníková Adéla           OSN0099  416210    D14B    31.00         
  3 Nechanicky Jan           OSN0200  436433    H12C     2.00         
  4 Zrník Tomás              OSN0606         P  H10L    40.00         
  5 Wurzel Bretislav         OSN6005   52146    H50B   157.00         
  6 Zrník Tomás              OSN7118 1398988    H40B    33.00         
  7 Nechanicky Pavel         OSN7209   51972    H40B    18.00         
  8 Nechanická Daniela       OSN7557   51975    D35B    28.00         
  9 Valisová Martina         OSN9696  981804    D18B     9.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: PCB - PCB                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Blabla Zdenek            PCB5901   51406    H50B    19.00         
 
 
Startovka oddílu: PEN - PEN                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Korínek Zdenek           PEN6201    7762    H50B     7.00         
 
 
Startovka oddílu: PGP - PGP                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janas Petr               PGP0200  446439    H12C    28.00         
  2 Kozina Stepán            PGP0300    9877    H12C    10.00         
  3 Pokorná Linda            PGP0350  899177    HDR                   
  4 Janas Adam               PGP0404 2042550    H10C    65.00         
  5 Brettl Filip             PGP0600  246850    HDR                   
  6 Pribíková Agáta          PGP0651  303955    HDR                   
  7 Brettl Tobiás            PGP0900  232127    HDR                   
  8 Attl Vladimír            PGP3800   51700    H75B     1.00         
  9 Hankovská Jana           PGP4050   51698    D65B    72.00         
 10 Dvoráková Ladislava      PGP4451   52096    D65B    17.00         
 11 Kubátová Milada          PGP4750   53006    D65B    47.00         
 12 Zeleny Vladimír          PGP4800   51863    H65B    89.00         
 13 Jelínek Martin           PGP5103  232091    H60B   102.00         
 14 Sysel Zdenek             PGP5200   52107    H60B   127.00         
 15 Sámal Václav             PGP5601  436401    H55B    63.00         
 16 Syslová Drahomíra        PGP5650   52108    D55B    41.00         
 17 Zelená Markéta           PGP5850   51862    D55B    51.00         
 18 Grivalsky Michal         PGP5900   52103    H50B    43.00         
 19 Hrabánková Ilona         PGP6250  232184    D50B    16.00         
 20 Landovská Ivana          PGP6251  416118    D45B    73.00         
 21 Pribík Jan               PGP6301   51631    H50B    67.00         
 22 Jezková Regina           PGP6352   51660    D45B    57.00         
 23 Janovsky Tomás           PGP6401  515464    H21B     8.00         
 24 Smolková Alena           PGP6450   53567    D40B    64.00         
 25 Slavíková Katerina       PGP6650   51275    D45B    29.00         
 26 Kozinová Jana            PGP6651  502089    D21B   160.00         
 27 Hasalová Jana            PGP6751  232361    D45B    37.00         
 28 Pribíková Monika         PGP7256  301618    D40B    74.00         
 29 Janovská Petra           PGP7355  887632    D35B    13.00         
 30 Pokorny Ondrej           PGP7506   51637    H21B    86.00         
 31 Brettlová Marta          PGP7557   51699    D35B   108.00         
 32 Pokorná Magdaléna        PGP7562   51638    D35B    23.00         
 33 Procházka Jan            PGP8206  886265    H21B   116.00         
 34 Sysel Ondrej             PGP8302   52105    H21B   102.00         
 35 Buzek Martin             PGP8401   51263    H21B    60.00         
 36 Sysel Ctibor             PGP8700   52106    H21B    74.00         
 37 Smolková Katerina        PGP8852   53556    D21B   184.00         
 38 Jezková Dominika         PGP9053   51658    D21B   116.00         
 39 Landovsky Tomás          PGP9103  910714    H21B    90.00         
 40 Mikulásová Helena        PGP9353  515453    D20B    11.00         
 41 Landovsky Jakub          PGP9601  502088    H18B     9.00         
 42 Cermák Adam              PGP9701 7200334    H16B     6.00         
 43 Hasal Martin             PGP9804  301413    H16B    56.00         
 44 Mikulásová Martina       PGP9852  361905    D16B    62.00         
 45 Hrabánková Zuzana        PGP9950  331147    D14B   171.00         
 
 
Startovka oddílu: PHK - PHK                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Samek Tomás              PHK0001  410789    H14B    29.00         
  2 Hápová Petra             PHK0051    9368    D14B   127.00         
  3 Chvátilová Johana        PHK0450  362000    D10C     5.00         
  4 Pompach Lukás            PHK0500 2035735    H10C    59.00         
  5 Mikulecky Jan            PHK3801    9102    H75B    26.00         
  6 Behounová Jirina         PHK5651    9401    D50B    56.00         
  7 Behoun Pavel             PHK5701    9400    H55B    13.00         
  8 Dusátko Petr             PHK5702    9402    H55B    88.00         
  9 Balcar Ales              PHK5703    9354    H55B   108.00         
 10 Balcarová Eva            PHK5952  301691    D50B    36.00         
 11 Hlavácek Lubomír         PHK6401    9369    H45B   133.00         
 12 Kavalír Karel            PHK6503    9378    H45B   141.00         
 13 Ruzicka Ivan             PHK6702  336760    H45B     9.00         
 14 Háp Pavel                PHK7101    9395    H40B    73.00         
 15 Ruzicková Kamila         PHK7153  336724    D40B   119.00         
 16 Chvátil Jirí             PHK7200  336717    H40B   113.00         
 17 Pompach Martin           PHK7207 2049570    P                     
 18 Samek Petr               PHK7302 2032170    H40B     8.00         
 19 Chvátilová Pavlína       PHK7450    9430    D35B     8.00         
 20 Samková Renáta           PHK7456    9431    D35B    63.00         
 21 Novotny Tomás            PHK8101    9410    H21B     6.00         
 22 Novotná Martina          PHK8255  416264    D21B   164.00         
 23 Ruzicka Karel            PHK9502  339560    H18B    34.00         
 24 Sádková Lucie            PHK9654  224885    D18B     4.00         
 25 Kavalírová Julie         PHK9753  207804    D16B    47.00         
 26 Manák Michal             PHK9801  224890    H16B    61.00         
 27 Kavalír Jáchym           PHK9901    9830    H14B   137.00         
 28 Masata Metodej           PHK9905  207870    H14B     9.00         
 29 Chvátil Simon            PHK9908 2035744    H14B     1.00         
 30 Chaloupská Barbora       PHK9951  224878    D14B    35.00         
 
 
Startovka oddílu: PUL - PUL                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Novotny Frantisek        PUL4200   51215    H70B    16.00         
 
 
Startovka oddílu: PZR - PZR                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nechuta David            PZR9701  232891    H16B    26.00         
 
 
Startovka oddílu: ROU - ROU                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Buk Petr                 ROU0001  331503    H14B   145.00         
  2 Pohoraly Hugo            ROU0103 2023957    H12C    14.00         
  3 Lebduska Petr            ROU4702   53574    H65B    29.00         
  4 Buk Miloslav             ROU6202  331058    P                     
  5 Pohoraly Dobroslav       ROU6401 2023803    T        3.00         
  6 Pohoralá Karolína        ROU6850 2023951    T        7.00         
  7 Buková Jana              ROU7150  331208    P                     
  8 Buk Jindrich             ROU9303 1602625    H20B    36.00         
  9 Buk Michal               ROU9601   53537    H18B    24.00         
 
 
Startovka oddílu: ROZ - ROZ                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Voltrová Svatava         ROZ6150  438643    D50B    71.00         
  2 Voltrová Hana            ROZ9752  438639    D16B    17.00         
  3 Voltrová Alena           ROZ9951  438638    D14B   147.00         
 
 
Startovka oddílu: SCP - SCP                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rakovec Milos            SCP4500  443066    H65B    21.00         
  2 Valásek Josef            SCP4501   49813    H65B     5.00         
  3 Novák Milos              SCP4600   52299    H65B    73.00         
  4 Lohrová Jarmila          SCP4650  219220    D65B    32.00         
  5 Buriánek Jaromír         SCP4700   51562    H65B   105.00         
  6 Hojny Oldrich            SCP5201   52111    H60B    32.00         
  7 Zavadilová Nada          SCP5450  336750    D55B    46.00         
  8 Jahn Pavel               SCP5500  682101    H55B   103.00         
  9 Jahnová Helena           SCP5550   52760    D55B    91.00         
 10 Kavka Jirí               SCP5900  301147    H50B    13.00         
 11 Hosek Ladislav           SCP6001   52115    H50B    73.00         
 12 Vrabec Martin            SCP6100   51571    H50B   151.00         
 13 Kavková Dana             SCP6150  446418    D50B    66.00         
 14 Basus Petr               SCP7400  416199    H21B   104.00         
 15 Sístek Daniel            SCP7507  331566    H21C    35.00         
 16 Hojná Silvie             SCP7950   51554    D21B   108.00         
 17 Dubec Pavel              SCP8003   51561    H21B    96.00         
 18 Procházka Tomás          SCP8200  515114    H21B   100.00         
 19 Vrabec Ondrej            SCP8303   51558    H21B    42.00         
 20 Vlach Martin             SCP8605   51807    H21B    18.00         
 
 
Startovka oddílu: SHK - SHK                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Thynová Nikola           SHK0051 2032191    D14B    71.00         
  2 Thynová Martina          SHK0350  410782    D10C    25.00         
  3 Máslo Miroslav           SHK4001    9103    H70B    41.00         
  4 Gazdacko Milan           SHK5702  410797    H55B    68.00         
  5 Hausvater Karel          SHK5801  301648    H55B   123.00         
  6 Gazdacková Jana          SHK5851    9117    D55B    21.00         
  7 Bláhová Luba             SHK5852    9118    D55B    86.00         
  8 Thynová Ivana            SHK6651 2017663    D45B    85.00         
  9 Netuka Jan               SHK7001    9126    H40B    13.00         
 10 Mechlová Lenka           SHK9051  515425    D21B   132.00         
 11 Trejbal Václav           SHK9604 7003034    H18B    69.00         
 12 Hájek Jakub              SHK9802  232493    H16B    81.00         
 13 Pek Daniel               SHK9803 1396849    H16B    71.00         
 14 Vetrícková Andrea        SHK9951    9196    D14B    43.00         
 
 
Startovka oddílu: SCH - SCH                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jirásek Jaroslav         SCH4701    7890    H65B    33.00         
 
 
Startovka oddílu: SJC - SJC                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Havlík Jaroslav          SJC3601  888630    H75B    46.00         
  2 Skorpilová Jana          SJC7451  211303    D35B    83.00         
  3 Zaloudek Petr            SJC8309   51803    H21B    48.00         
  4 Prásil Ondrej            SJC8401    9705    H21B    44.00         
  5 Henych Martin            SJC8601  886514    H21B    16.00         
  6 Holas Stepán             SJC8702    4286    H21B   118.00         
  7 Benes Jan                SJC8703  886513    H21B    64.00         
  8 Spicarová Michaela       SJC8754    9971    D21B    64.00         
  9 Soukupová Lucie          SJC8951   51180    D21B    88.00         
 
 
Startovka oddílu: SJH - SJH                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hojná Eliska             SJH0052  442882    D14B    91.00         
  2 Dundácek Karel           SJH0401  420435    H10C    45.00         
  3 Grundel Ivan             SJH4201  331289    H70B    31.00         
  4 Parkán Jirí              SJH6801   51140    H45B    37.00         
  5 Dundácek Milan           SJH6902  331598    H40B    43.00         
  6 Kubicková Bára           SJH9551  331719    D18B    19.00         
  7 Parkanová Veronika       SJH9751  331244    D16B    82.00         
  8 Dundácková Julie         SJH9853  420443    D16B    72.00         
 
 
Startovka oddílu: SJI - SJI                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cech Petr                SJI0001  336770    H14B    25.00         
  2 Petrácek Ales            SJI6301   53631    H45B    17.00         
  3 Kadlec Jan               SJI8306   52331    H21B    46.00         
  4 Jirku Roman              SJI8309  301273    H21B    26.00         
  5 Reznícková Tereza        SJI9056 2042543    D21C    33.00         
  6 Suchy Jirí               SJI9201  301278    H21C     7.00         
  7 Zacha Ondrej             SJI9304  219252    H20B    16.00         
  8 Teplá Barbora            SJI9351  219247    D20B     1.00         
  9 Koumar Frantisek         SJI9501  682090    H18B     4.00         
 10 Zacha Jirí               SJI9703  336768    H16B    21.00         
 11 Petrácková Kristyna      SJI9851  336763    D16B    37.00         
 12 Vacková Anna             SJI9854  336765    D16B    57.00         
 13 Kafka Matej              SJI9903   52969    H14B   105.00         
 
 
Startovka oddílu: SKV - SKV                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janovic Ondrej           SKV5901   51133    H50B    79.00         
  2 Splinarová Jana          SKV6451  237532    D45B    25.00         
  3 Zandová Marie            SKV6551  236486    D45B    77.00         
  4 Kubínová Jana            SKV6751  331089    D45B    65.00         
  5 Vlasímsky Robert         SKV7201  682089    H40B    38.00         
  6 Kubínová Romana          SKV9452  331098    D20B    16.00         
  7 Zandová Marcela          SKV9653         P  D18B    24.00         
  8 Kubínová Veronika        SKV9752  331270    D16B     2.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: SLA - SLA                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Cech Richard             SLA0001  438634    H14B    17.00         
  2 Dudák Ladislav           SLA0002  443096    H14B    89.00         
  3 Straková Veronika        SLA0051  219276    D14B     3.00         
  4 Jirkovská Michaela       SLA0150  320292    D12C     9.00         
  5 Husák Zdenek             SLA0201  426378    H12C    44.00         
  6 Kolár Matyás             SLA0300  897393    H10C    69.00         
  7 Jirkovská Katerina       SLA0350  206417    D10C    11.00         
  8 Jirkovsky Jan            SLA0500 2011818    H10L    52.00         
  9 Jezek Frantisek          SLA0501  436402    H10L    28.00         
 10 Jirkovská Magdaléna      SLA0550 2011819    D10L     8.00         
 11 Zemková Pavlína          SLA0551  436970    D10L    16.00         
 12 Cechová Klára            SLA0552  438647    D10L    12.00         
 13 Husák Ondrej             SLA0600         P  H10L    46.00         
 14 Svobodová Andrea         SLA0751         P  HDR                   
 15 Rafajová Anna            SLA9550  232894    D18B    34.00         
 16 Aster Tomás              SLA9602  442871    H18B    14.00         
 17 Zemko Zdenek             SLA9900  428278    H14B    81.00         
 18 Kolárová Johana          SLA9950  897346    D14B   175.00         
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: SLP - SLP                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chumová Adéla            SLP0950   51287    HDR                   
  2 Zmeková Míla             SLP4451   51612    D65B    67.00         
  3 Novotny Jirí             SLP4601   51621    H65B     9.00         
  4 Chum Jaroslav            SLP6601   51613    H21C     1.00         
  5 Skáchová Petra           SLP7051  434803    D21C    19.00         
  6 Chumová Jana             SLP7451   51354    D21C    37.00         
  7 Koppová Ingrid           SLP7960   52166    D21C    27.00         
  8 Chaloupková Marie        SLP8151  410377    D21C    11.00         
 
 
Startovka oddílu: SRK - SRK                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kosová Tereza            SRK0151    9471    D14B   139.00         
  2 Sklíbová Veronika        SRK0153  425600    D14B    27.00         
  3 Hrobar Rudolf            SRK4702    9798    H65B    61.00         
  4 Kulhavy Josef            SRK5701  416300    H50B   139.00         
  5 Kulhavá Jarmila          SRK6751 2045240    D40B    29.00         
  6 Kosová Michaela          SRK6752  438611    D45B   125.00         
  7 Kos Michal               SRK6802  434581    H45B     1.00         
  8 Sklíba Jan               SRK7501    9811    H35B    96.00         
  9 Sklíbová Jana            SRK7651    9503    D35B    88.00         
 10 Locker Tomás             SRK9802 2017682    H16B   101.00         
 11 Sklíba Michal            SRK9900  416343    H14B    41.00         
 
 
Startovka oddílu: STB - STB                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dolejsí Katerina         STB0199  434808    D12C    21.00         
  2 Kubecová Magdalena       STB0550 2019212    HDR                   
  3 Kubec Pavel              STB6601  682367    H45B    69.00         
  4 Abelová Ivana            STB6798  682366    D45B   137.00         
  5 Kubecová Jana            STB7399  206351    D40B   109.00         
  6 Dolejsí Lenka            STB7499  434839    D35B    73.00         
  7 Ludvík Matyás            STB9801  682362    H16B   111.00         
  8 Kubecová Katerina        STB9999  303919    D14B   167.00         
 
 
Startovka oddílu: STH - STH                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Gallová Veronika         STH0053  426379    D14B   143.00         
  2 Uvizl Ivan               STH5801  331528    H50B   133.00         
  3 Jezdinská Natálie        STH9954  330520    D14B    83.00         
  4 Kalenská Dominika        STH9958  253374    D14B    75.00         
 
 
Startovka oddílu: TAP - TAP                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dedková Teodora          TAP0051  361961    D14B   163.00         
  2 Tihon Jaroslav           TAP6102  515440    H50B    55.00         
  3 Tihonová Jindra          TAP6253  232161    D50B    76.00         
  4 Zajíc Vítezslav          TAP8610  515469    H21B    20.00         
  5 Gabrovská Lucie          TAP8854  888854    D21B    52.00         
  6 Cerny Martin             TAP8902  887637    H21B    72.00         
  7 Zamazalová Katerina      TAP9053  416010    D21B   148.00         
  8 Zajícová Markéta         TAP9054  416005    D21C     9.00         
  9 Vlásek Jakub             TAP9702   51846    H16B    96.00         
 10 Simunková Gabriela       TAP9755  442851    D16B    67.00         
 11 Ransdorf Jakub           TAP9805  442886    H16B    31.00         
 12 Poláková Tereza          TAP9853  442863    D16B    97.00         
 13 Poláková Katerina        TAP9854  442864    D16B    42.00         
 
 
Startovka oddílu: TCB - TCB                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Pokorny Karel            TCB4701  301187    H65B    65.00         
  2 Pokorná Eva              TCB5751   52184    D55B    71.00         
 
 
Startovka oddílu: TEH - TEH                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Sládková Eva             TEH5751   51398    D50B    61.00         
 
 
Startovka oddílu: TEP - TEP                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Mestková Eva             TEP4851   51647    D65B    22.00         
 
 
Startovka oddílu: TJN - TJN                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Smaus Antonín            TJN0001 2025357    H14B   157.00         
  2 Rydlová Adéla            TJN0151 2035701    D12C     3.00         
  3 Horák Petr               TJN5602 2056301    H55B    33.00         
  4 Zuzánek Zdenek           TJN5901 1302798    H35B    71.00         
  5 Zuzánková Ruzena         TJN6051    8256    D40B    34.00         
  6 Vecerová Ivana           TJN6052  232618    D50B    21.00         
  7 Rydlová Magda            TJN6850    7726    D45B   109.00         
  8 Sklíbová Mísa            TJN7049         P  P                     
  9 Vecera Martin            TJN9105  232508    H21C     5.00         
 10 Posseltová Tereza        TJN9252  411767    D21B   144.00         
 11 Vanis Ondrej             TJN9500 2027205    H18B    44.00         
 12 Posselt Martin           TJN9501  232512    H18B    29.00         
 13 Smaus Jan                TJN9700  232505    H16B   106.00         
 14 Novák Filip              TJN9801 2027217    H16B    66.00         
 15 Janecek Mirek            TJN9804 2027208    H16B   136.00         
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: TJP - TJP                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rysavy Vít               TJP4700   51332    H65B   109.00         
  2 Rysavá Lubomíra          TJP4750   53540    D65B    62.00         
  3 Peterka Frantisek        TJP4900    8861    H60B     7.00         
  4 Wolkerová Dagmar         TJP5250   51289    D50B     1.00         
  5 Cedrych Karel            TJP5500  446334    H55B   143.00         
  6 Kraus Ota                TJP5700   53514    H55B   133.00         
  7 Bazika Miroslav          TJP6401  434809    H45B    77.00         
  8 Baziková Lucie           TJP6451  434807    D45B    45.00         
 
 
Startovka oddílu: TUR - TUR                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Provazník Jirí           TUR5102    8221    H60B    17.00         
  2 Omová Jana               TUR5150 2025351    D60B    17.00         
  3 Folprecht Miroslav       TUR5501   51816    H50B    37.00         
  4 Konopác Jirí             TUR5803    8220    H55B    78.00         
  5 Sedlácková Martina       TUR7959   53816    D21B    36.00         
  6 Hradec Pavel             TUR8801  995821    H21B    34.00         
  7 Hanusová Michaela        TUR9554  411564    D18B    14.00         
  8 Roskotová Lucie          TUR9753   51539    D16B   102.00         
  9 Kohlová Monika           TUR9756  231929    D16B    87.00         
 
 
Startovka oddílu: TUV - TUV                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hladík Jan               TUV0002  411538    H14B    77.00         
  2 Pospísil Jirí            TUV4701    8323    H65B    17.00         
  3 Thor Tomás               TUV9903    2674    H14B   153.00         
  4 Sokolárová Sárka         TUV9951  411616    D14B    39.00         
 
 
Startovka oddílu: UVP - UVP                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Nováková Jirina          UVP4950    7998    D60B    32.00         
 
 
Startovka oddílu: VAM - VAM                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Veverková Yveta          VAM6452    9678    D45B   105.00         
  2 Veverka Tomás            VAM8401    9669    H21B   112.00         
  3 Smutná Pavla             VAM8651    9674    D21B   152.00         
  4 Vyskocil Stepán          VAM9701  438629    H16B    11.00         
 
 
Startovka oddílu: VCB - VCB                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Rychtecky Josef          VCB4801   53730    H65B    81.00         
  2 Teringl Radek            VCB6502    8044    H45B   121.00         
 
 
Startovka oddílu: VLI - VLI                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Martanová Elin           VLI0252 2043603    D12C    31.00         
  2 Martanová Lea            VLI0555 2043610    D10C    31.00         
  3 Horácková Stanislava     VLI4950    4100    D60B    27.00         
  4 Horácek Miroslav         VLI5000    4214    H60B    12.00         
  5 Prinda Oldrich           VLI5101 1302773    H60B   117.00         
  6 Hickethier Manfred       VLI5201  336118    H60B   107.00         
  7 Henych Petr              VLI6001  515132    H21B    56.00         
  8 Henychová Zuzana         VLI6151    9061    D21B    48.00         
  9 Poloprutsky Tomás        VLI6205   51227    H50B   163.00         
 10 Martan Jirí              VLI7300    8129    H40B   123.00         
 11 Martanová Daniela        VLI7452    8126    D35B    53.00         
 12 Pachner Pavel            VLI7503    8298    H21B    52.00         
 13 Prinda Lukás             VLI7701    8300    H35B   106.00         
 14 Horácková Katerina       VLI8150    4211    D21B    40.00         
 15 Poloprutská Klára        VLI9750   49954    D16B    22.00         
 16 Doubková Petra           VLI9853  426323    D16B    12.00         
 17 Poloprutská Lucie        VLI9950   49951    D14B   131.00         
 
 
Startovka oddílu: VPM - VPM                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Stanková Markéta         VPM0153 2035165    D12C    23.00         
  2 Hasman Marek             VPM0201 2042505    H12C     8.00         
  3 Richtr Lukás             VPM0204 2042518    H12C    20.00         
  4 Richtrová Kamila         VPM0451  331467    D10C    17.00         
  5 Stanková Radka           VPM0452 2035169    D10C    21.00         
  6 Mikesová Julie           VPM0455  434836    D10L    14.00         
  7 Hasman Jakub             VPM0501 2042516    H10L    50.00         
  8 Beránková Pavla          VPM4350  330650    D65B    27.00         
  9 Beránek Petr             VPM4502  330530    H65B    37.00         
 10 Bartovsky Pavel          VPM6101 2042507    H50B    61.00         
 11 Richtr Ales              VPM6601   51686    H45B   145.00         
 12 Stanek Rostislav         VPM6801  434821    H45B    49.00         
 13 Hasman Jan               VPM6901  301479    H40B   103.00         
 14 Kroupa Stepán            VPM6904  237546    H40B     3.00         
 15 Stanková Marcela         VPM6951  888641    D40B    69.00         
 16 Mikes Roman              VPM7002 2051482    H40B   128.00         
 17 Richtrová Lucie          VPM7451  331267    D35B     3.00         
 18 Mikesová Simona          VPM7453  434819    P                     
 19 Hasmanová Lenka          VPM7551    7982    D35B    93.00         
 20 Martínek Robert          VPM7700  301170    H21B    14.00         
 21 Vodrázka Ondrej          VPM7702  995796    H21B     2.00         
 22 Vodrázková Katerina      VPM7995   53252    D21B   172.00         
 23 Václavík Jan             VPM8701 2031375    H21B    36.00         
 24 Kamaryt Tomás            VPM8807 2042527    H21B   106.00         
 25 Hlinovská Johana         VPM9751 2035166    D16B    32.00         
 26 Obytová Katerina         VPM9752 2042510    D16B    92.00         
 27 Mikesová Adéla           VPM9852 2042520    D16B    77.00         
 28 Kroupová Eliska          VPM9853 2031356    D16B   112.00         
 
 
Startovka oddílu: VRL - VRL                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Zemánek Bohumil          VRL3601    8963    H75B    11.00         
  2 Knoblochová Vera         VRL4851    8998    D65B    42.00         
  3 Knobloch Jindrich        VRL4901    8999    H60B    42.00         
  4 Farár Jaroslav           VRL5002    5002    H60B   122.00         
  5 Knoblochová Kamila       VRL8353    8952    D21B    28.00         
  6 Wanková Martina          VRL9951  425555    D14B    59.00         
 
 
Startovka oddílu: VSP - VSP                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Semík Jakub              VSP0000  446363    H14B   149.00         
  2 Aschermann Martin        VSP0001 2020710    H14B   169.00         
  3 Aschermannová Tereza     VSP0253 2020712    D12C     7.00         
  4 Beranová Eva             VSP0254 2021832    D12C     1.00         
  5 Nosková Klára            VSP0255  446366    D12C    25.00         
  6 Zakouril Matyás          VSP0400  232616    H10C    57.00         
  7 Trnka Marek              VSP0402 2021843    H10C    43.00         
  8 Gajda Martin             VSP0404  436445    H10C    53.00         
  9 Nosek Daniel             VSP0409         P  H10C    61.00         
 10 Kopecká Valentyna        VSP0453 2021847    D10L    10.00         
 11 Aschermannová Klára      VSP0454 2020713    D10C    27.00         
 12 Beranová Hana            VSP0455 2021831    D10C     3.00         
 13 Straitová Jolana         VSP0456 2021830    D10C     7.00         
 14 Nosková Barbora          VSP0457  446367    D10C    33.00         
 15 Mestka Václav            VSP0600  416121    H10L    44.00         
 16 Strait Vilém             VSP0701 2021829    H10L    34.00         
 17 Zakourilová Klára        VSP0850 2032113    HDR                   
 18 Dohnal Josef             VSP4300   51743    H70B    26.00         
 19 Horínek Jaroslav         VSP5000   51643    H60B    82.00         
 20 Uher Petr                VSP5001   51741    H45B    33.00         
 21 Dohnalová Dana           VSP5050   51645    D60B     7.00         
 22 Hora Vladimír            VSP5100 7200325    H60B    52.00         
 23 Polák Zdenek             VSP5203   51740    H60B    22.00         
 24 Horová Magda             VSP5450    9782    D21B   104.00         
 25 Sváb Jan                 VSP5801  886277    H55B    28.00         
 26 Michálková Jirina        VSP6151   51734    D50B    31.00         
 27 Nemecek Jan              VSP6201   52282    H50B    97.00         
 28 Hartman Ales             VSP6506   51620    H45B   101.00         
 29 Semík Jan                VSP6507   53572    H45B   161.00         
 30 Aschermann Jan           VSP6902   52284    H35B    81.00         
 31 Nosek Jan                VSP6910         P  P                     
 32 Beran Jirí               VSP7102 2021833    P                     
 33 Beranová Iva             VSP7150 2021834    D40B    39.00         
 34 Kilarská Marcela         VSP7151 1398972    D21B    20.00         
 35 Kopecká Alena            VSP7250 2021849    P                     
 36 Nosková Pavla            VSP7261         P  P                     
 37 Trnková Dana             VSP7351 2021823    D40B    59.00         
 38 Zakouril Václav          VSP7401   51724    H35B   101.00         
 39 Zakourilová Helena       VSP7453  232401    D35B    33.00         
 40 Mestková Katerina        VSP7650   51746    D35B    48.00         
 41 Uhrová Zuzana            VSP8050  232062    D21B   180.00         
 42 Kopecká Johana           VSP9950 2021848    D14B   151.00         
Půjčeno čipů:3
 
 
Startovka oddílu: XBM - XBM                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janas Petr               XBM7103  443090    H21C    31.00         
 
 
Startovka oddílu: ZBP - ZBP                                      Sobota 11.5.2013
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Jílková Radka            ZBP             P  P                     
  2 Vanek Petr               ZBP7302  995800    H21C    11.00         
  3 Dvorák Miroslav          ZBP7601   53581    H21B    28.00         
  4 Sedlácková Jana          ZBP7654   53590    D21C    15.00         
  5 Prazák Jirí              ZBP7800   53583    H21B   110.00         
  6 Zoubková Jana            ZBP8050   53592    D21B   112.00         
Půjčeno čipů:1